Лесна Замена на Далечинскиот Управувач за LG HBLG1803R HBLG2504E HBLG8003R A/C AC клима

Лесна Замена на Далечинскиот Управувач за LG HBLG1803R HBLG2504E HBLG8003R A/C AC клима

Залиха
DEN 1046.40
Износ:

Лесен за употреба,Замена на дел.батеријата не се вклучуваат.Ве молиме имајте во предвид : системот покажува дека производот пристигнување време е 15-30 дена.Всушност, тоа трае само 4-7 дена да пристигне во САД држави.Ако не сте пристигнале во рок од 8 дена, ве молиме контактирајте со нас.Genaral Repalcement Далечински Управувач За LG HBLG1803 R HBLG2504 E HBLG8003 R A/C AC клима.Genaral Repalcement Далечински Управувач За LG HBLG1803 R HBLG2504 E HBLG8003 R A/C AC клима.

Декларирани својства

Најдобри предлози