LEVLO Смешно Selfie Љубители Подароци јас Изгледа Толку Добро јас Треба да ги Selfie Шминка Торби за Патување Сочинуваат Торбичка (јас Треба да ги Selfie)

LEVLO Смешно Selfie Љубители Подароци јас Изгледа Толку Добро јас Треба да ги Selfie Шминка Торби за Патување

Залиха
DEN 303.84
Износ:

Нејзините не е само козметички торба, тоа исто така може да биде канцелариски торба.Тоа може да се одржи шминка алатки, козметика, нега на кожата производи, мобилни телефони, клучеви, и така натаму.Ние мислиме дека тоа може да одговара на вашите потреби.Тоа не само што може да се одржи за нега на кожата производи, козметика, шминка tools, но, исто така, се стави на вашиот мобилен телефон, пасош и лична карта во тоа.25 инчи ) * 17 см ( 6.Пчела-YOU-tiful.Направи вашата шминка алатки секогаш да изгледаат неуредна?Не може да ви се најде она што го сакате секој пат?Не грижете се, оваа торба може да помогне да се реши проблемот, тоа е доволно капацитет да се стави вашите работи и да резимираме.Ние ќе бидеме среќни да брод на нашата совршен кеси директно до вас, вашиот член од семејството, пријател или близок.Совршен подарок за Шминка уметник или шминка љубовник.Нашите козметички торба е направен од добар квалитет платно, што не е лесно да се биде изгребани и оштетени.Сите тие се на добар квалитет и прекрасен изглед.Ова е издржлив.Ние ги користиме добар квалитет на платно торба, која е водоотпорен.Таму се имаат различен тип и модел на секоја кеси, се надевам дека може да се најдат на дизајн ви се допаѓа во овие кеси.Секоја торба е во обновливи торба. ♥ Големина : 23.Постојат моден дизајн и смешни зборови или модел на вреќа, тоа ќе го направи животот поинтересен. ♥ Пчела-YOU-tiful.5 cm(СОВЕТИ : Прирачник за мерење дозволена грешка) , тоа е доволно голема за секојдневна употреба.Овие се нивните совршена големина за да ги задржи сите на вашиот essentials на едно место!.

Декларирани својства

Најдобри предлози