PK Моќ 3.3 ft Бела 5A Брз USB-C Type-C Држачи за Полнење Кабел Кабелот за LG V30 V20 G6 Q9 Моќ Податоци Sync Кабел Доведе

PK Моќ 3.3 ft Бела 5A Брз USB-C Type-C Држачи за Полнење Кабел Кабелот за LG V30 V20 G6 Q9 Моќ Податоци Sync

Залиха
DEN 338.40
Износ:

3.3 ft Бела 5 A Брз USB-C Type-C Држачи за Полнење Кабел Кабелот.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот на Напон.

Декларирани својства

Најдобри предлози