Станбени Essentials 10312BK Станбени Essentials 10312 11/16 Инчен Цилиндрични Кабинет Knob

Станбени Essentials 10312BK Станбени Essentials 10312 11/16 Инчен Цилиндрични Кабинет Knob

Залиха
DEN 520.80
Износ:

Колекција - Современи.Материјал - Цинк.Тип - Дизајнер Кабинет Knob.Заврши - Црна.Димензија - 11/16 W x 1 P во.Изградена на висок квалитет на материјалите за траен издржливост Димензии : Дијаметар : 11/16" Проекција : 1".

Декларирани својства

Најдобри предлози