Јура Диносаурус Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и Медицински потрошен материјал за Дома за Складирање и Патување

Јура Диносаурус Пилула Случај Торба Медицина Торба, Случај, Превозникот за Лекови, Витамини, и Медицински потрошен

Залиха
DEN 239.76
Износ:

ПРЕНОСНИ ПИЛУЛА СЛУЧАЈ : 4. 2、препорачливо е да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Идеални за патување и секојдневна употреба, елегантни и компактен дизајн на оваа медицина таблета кутија го прави лесно да се лизга во чанта, ранец, или пренесувајте-во торба така што секогаш ќе бидат подготвени со витамини и дневни медицина.За Пилула Организатор : 1、Лесно да се отвори дури и со артритис,пилулата случај ќе останат затворени откако заклучен и сигурно брзо ќе ги задржи вашите апчиња се безбедни. На задната страна на пилула случаи торба има фиксен лепенка, кои лесно може да се залепи за рака на ранец за лесен пристап во било кое време.РАЗУМЕН МЕМОРИЈА : 1 X главниот торба, 1 X преден џеб, 1 X пластична кутија за складирање; главна џеб содржи патент мрежа кеса и две мали џебови, кој може да собере различни гранули медицина кеси, совршен за чување на Медицински IDs или рецепти за брз и лесен пристап.6 Мерки"L x 3. 3、Совршена големина за да може лесно да се врши или да се вклопи со вашата чанта. 5、Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.СЕКОЈДНЕВНО ОРГАНИЗАЦИЈА : Никогаш не пропуштајте ден на лекови, витамини или додатоци со вклучени 8 ден организаторот.МЕК МАТЕРИЈАЛ : Мека полиестер материјал, заврши на медицина кутија внатре, да се спречи пластични таблета кутија од кршење или медицина и избави поради случајно паѓа на земјата.Ве молиме чувајте го производот подалеку од високи температури и влажна средина.

Декларирани својства

Најдобри предлози