Мини Стискаш Сос Шише Силикони Салата Сос Тегли за Ketchup

Мини Стискаш Сос Шише Силикони Салата Сос Тегли за Ketchup

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Направи на безбеден и PP и силиконски материјали.Мода и елегантен стил, тоа може да се користи при отворање на капакот, можете да opee со една рака.Безбеден и удобен, уникатен дизајн на spout.Тоа е accue и дозата не губат кога се фрлаат на нафта, лесен за чистење.Совршен за одржување BBQ сос, маслиново масло, ketchup, сенф, mayo, топла сос, соја сос, салата, итн.Направи на безбеден и PP и силиконски материјали.Мода и елегантен стил, тоа може да се користи при отворање на капакот, можете да opee со една рака.Безбеден и удобен, уникатен дизајн на spout Тоа е accue и дозата не губат кога се фрлаат на нафта, лесен за чистење.Совршен за одржување BBQ сос, маслиново масло, ketchup, сенф, mayo, топла сос, соја сос, салата, итн.Опис : Мини големината и светлината, преносни да се носите со вас.Основна алатка за вашата кујна.Карактеристики : Материјал : силикон и пластични Големина : 73x55x60mm Color : green Package се вклучени : 1 x Стискаш Сос Bottle Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози