Смит Workwear Мажите Брз Сува Кратко Sleeve Екипажот Вратот Tee

Смит Workwear Мажите Брз Сува Кратко Sleeve Екипажот Вратот Tee

Залиха
DEN 161.04
Износ:

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Wicking ткаенина за брзо се суши.Памук поли се вклопуваат за мекост и удобност.Печатени етикета за да се избегне непријатност.Изми за дополнителна удобност.Изработени од памук поли мека џерси поврзана ткаенина, ова е одличен основните кратко sleeve екипажот вратот tee.Носат сами или под слој.Карактеристики брз сува wicking ткаенина за да бидете кул и удобно; ознака помалку за удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози