12mm само Еден Ресетирате Круг високо Притисни Копче за Префрлање Водоотпорен S12H-10-J Рог 2 pin 1NO Метал

12mm само Еден Ресетирате Круг високо Притисни Копче за Префрлање Водоотпорен S12H-10-J Рог 2 pin 1NO Метал

Залиха
DEN 1228.80
Износ:

12mm само Еден ресетирате круг високо Притисни Копче за Префрлање водоотпорен S12 H-10-J рог 2 pin 1 NO метал.Производ Спецификација Модел : S12 H-10-JMounting дупка големина : 12mm Action Тип : Еден (прекинувачот е само "ON" кога копчето е одржана на )Контакт Тип : 1 NOPackage се вклучени : 1pcs копчето switch .

Декларирани својства

Најдобри предлози