Заробеништво-Aire R2131C5LBRZNWCA Црвено Двојно Пол Осветлен Преклопник се Користи за Фан Префрлате

Заробеништво-Aire R2131C5LBRZNWCA Црвено Двојно Пол Осветлен Преклопник се Користи за Фан Префрлате

Залиха
DEN 213.12
Износ:

Пакет Димензии : 5 L x 9 H x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел број : R2131 C5 LBRZNWCA.Заробеништво-Емитувана R2131 C5 LBRZNWCA Црвено Двојно Пол Осветлен Преклопник се Користи За Фан Switch Вистински ОЕМ замена дел Заробеник-Емитувана е снабдувач на високо квалитетни делови и прибор за комерцијални foodservice индустрија Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Декларирани својства

Најдобри предлози