Draper Резервни Челик Четка за 95W Multi Tool Kit - 44479

Draper Резервни Челик Четка за 95W Multi Tool Kit - 44479

Залиха
DEN 1132.80
Износ:

За да се користи со Draper Мулти Алатки акции броеви 40967 и 79340. Може да се користи со други manufactuers слични машини.Идеален за хоби, DIY ентузијаст.Погоден за Полирање.Draper гарантира производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози