Aexit BNC F/F Аудио Кабли F/M Приклучок за видео надзор за Безбедност на Камерата Директно Coax Коаксијален Дигитален Кабли Адаптер 10pcs

Aexit BNC F/F Аудио Кабли F/M Приклучок за видео надзор за Безбедност на Камерата Директно Coax Коаксијален

Залиха
DEN 868.80
Износ:

Име на производ : BNCConnector;Приклучок Тип : BNCFemale to BNCFemale,BNCFemale to BNCMale.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензии : 32 х 10мм/1.3" x 0.4"(L*D)33x10mm/1.3" x 0.4"(L*D).Нето Тежина : 53g.Пакет Содржина : 5 x BNC Женски Женски Connector5 x BNC Женски Машки Конектори.Вклучени 5 BNC Женски BNC Женски Конектор, 5 BNC Женски BNC Машки Конектори.Може да се широко се користат во системи за видео надзор безбедносна камера систем.

Декларирани својства

Најдобри предлози