Моден Зајакот Шарени Животни Смола Нокти Додатоци 3D Помине Уметност Кристал Цртан филм Помине Уметност Украси DIY Помине Накит(А2)

Моден Зајакот Шарени Животни Смола Нокти Додатоци 3D Помине Уметност Кристал Цртан филм Помине Уметност Украси

Залиха
DEN 434.40
Износ:

Материјал : Смола.Боја : Како што е прикажано.Големина : 12*6.5 mm,Б 10*15mm.Убави и шарени никогаш нема да излезе на стил,се сретне со сите мода.ноктите декорација ќе го направат вашиот помине уметност повеќе привлечни и смешно.Пакет Содржи : 20 Pcs*Помине Украси.Материјал : Resin Color : Како shown Product Тип : Ноктите decorations Package содржи : 20 Pcs*Помине decorations Size : 12*6.5 mm,Б 10*15mm Due на многу фактори, како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Декларирани својства

Најдобри предлози