FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor Платно Рака Замена Wristband Додаток (L Големина) 5

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Платно Рака Спортски Види Рака Хривнија Multicolor

Залиха
DEN 2114.40
Износ:

Лесна замена на : види рака може да се замени за неколку секунди секој ден за да го исклучите вашиот гардеробер, како што е прикажано на сликата. Висок квалитет на платно : оваа рака се направени од издржлив и меко платно материјал, кој може да се спречи иритација на кожата и да ви обезбеди удобно носење искуство.Компатибилни Модели : трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.

Декларирани својства

Најдобри предлози