Хеликс 14627 3.5 Вртливата Палка Колона Капка со Ringloc Прилагодливи Колона Дупка

Хеликс 14627 3.5 Вртливата Палка Колона Капка со Ringloc Прилагодливи Колона Дупка

Залиха
DEN 1704.48
Износ:

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Функција : Палка Алуминиум.Функција : 3.5 Инчен.Функција : Ring Loc Технологија.Функција : Прилагодлив Колона Дупка. 3.5 Инчен Вртливата Палка Колона Капка W/ Ring Loc Прилагодливи Колона Дупка.

Декларирани својства

Најдобри предлози