Tangyongjiao Види Случаи за Bryton Rider 430/320 Универзална Силикони Заштитни Случај Покрие Види Додатоци

Tangyongjiao Види Случаи за Bryton Rider 430/320 Универзална Силикони Заштитни Случај Покрие Види Додатоци

Залиха
DEN 952.80
Износ:

TPU материјали, цврсти и издржливи.Лесно да го инсталирате, нема да им наштети на часовникот.Заштитете го вашиот види од надворешни удари и гребнатини.Појавата од се види случајот е едноставен и дарежлив, која може да се зголеми шарм на вашиот часовник.Види Случаи За Bryton Rider 430 / 320 Универзална Силикони Заштитни Случај Покрие Види Додатоци. 1. Материјал : Silicone2. Мала тежина, не ќе се зголеми weight3. Ефикасно да се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, кинење и abrasion4. Лесно да го инсталирате, нема да предизвика оштетување на equipment5. Големина : 85.3x52.4x16.7mm Note : производот е само случај, а не на телото.

Декларирани својства

Најдобри предлози