Suoman 2-Pack Водоотпорен Случај за Apple Види Серија 6 SE Серија 5 Серија 4 44mm Калено Стакло Маска, Ултра-Тенки PC Сите Околу Заштитен Екран Заштитник Случај за iWacth 44mm Додатоци

Suoman 2-Pack Водоотпорен Случај за Apple Види Серија 6 SE Серија 5 Серија 4 44mm Калено Стакло Маска, Ултра-Тенки

Залиха
DEN 191.76
Износ:

【Компатибилен Модел】Само се Вклопуваат за Apple Види SE Серија 6/5/4 (44mm), Комплет Содржи Случај*2, инсталирајте за полнење*2. Само откине мека филм лесно да се поправи со инсталацијата.Ефикасно спречување секојдневно вода ingress и сеопфатна заштита. 【Водоотпорен 】 Не е водоотпорен гума околу рабовите на калено стакло, што не влијае на допир чувствителност на i Watch.Тоа може ефикасно да се спречи влага од влегуваат и fogging, обезбедување на добра заштита за дневна употреба.Овој водоотпорен случај е само водоотпорен на екранот и не вклучува браник. 【Карактеристики и Функција】Направен од високо-квалитет тешко мат КОМПЈУТЕР материјал, анти-нула вграден екран заштита на филмот, за да се обезбеди совршена и јасно допир искуство и екранот на допир за заштита, за Apple да се Види на екранот и свиткани рабови, заштита на вашата i Watch од гребнатини, Прекин и судир. 【Ве молиме имајте во предвид】гума edge е дизајниран да биде shockproof, Водоотпорен случај за Apple Види, браник не се вклучени!Кога ќе пливаат или се вежба, можете да снимате вашиот авантури.Додадете страна на копчиња.Беспрекорна одговара.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за длабоко ленти како на пример, сурфање и пливање. 【По продажба на Услуги】ако имате било какви прашања или производ проблем, добредојдовте да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и направи најдобра услуга за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози