X-DREE 2 парчиња Пролет Крајот Weldless Видео RF BNC Машки Џек Конектор Адаптер за Камера за видео надзор(2 парчиња Пролет Крајот Weldless Видео Р-Ф-СКОПЈЕ BNC Adaptador де conector Џек macho с?

X-DREE 2 парчиња Пролет Крајот Weldless Видео RF BNC Машки Џек Конектор Адаптер за Камера за видео надзор(2

Залиха
DEN 981.60
Износ:

Име на производ : BNC Машки Приклучок Конектор;Приклучок Тип : Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензија : 5.8 x 1.4 cm/2.3" x 0.55" (L*D).Нето Тежина : 24g(Peso Neto : 24g.Пакет Содржина : 2x BNC Машки Приклучок за Полнач(Contenido del paquete : 2x conector macho BNC. 2 парчиња Пролет Крајот Weldless Видео RF BNC Машки Џек Конектор Адаптер за Камерата CCTVSpecifications : Опис : Тоа е повеќе сигурен и лесен за користење од традиционалните хексадецимален crimp BNC машки конектор за коаксијален кабел.Направи сопствени должина на видео кабли за домашно кино, емитува видео и видео надзор.Опис на Spanish2pcs Пролет Крајот Weldless Видео Р-Ф-СКОПЈЕ BNC Adaptador де conector Џек macho став cámara CCTVNombre del producto : conector macho BNC; tipo де enchufe : macho Material : Метално; Боја : Tono plateado Dimensión : 5,8 x 1,4 cm / 2,3' 'x 0,55' '(L * D) Peso Neto : 24g Contenido del paquete : 2x conector macho BNC.

Декларирани својства

Најдобри предлози