1 Парче Сет Преносни Bluetooth Термички Етикета Создателот се Применуваат за Етикетирање за Домашна Канцеларија Училиште Организација

1 Парче Сет Преносни Bluetooth Термички Етикета Создателот се Применуваат за Етикетирање за Домашна Канцеларија

Залиха
DEN 1720.80
Износ:

Пренослив печатач големина : за 8.3*8.3*4.5 cm; џеб печатач во боја : бела.Џеб печатач Материјал : тешко пластика.Вградена литиум батерија, било Микро USB, може да биде обвинет, тоа е полесно да се носат на патување!.Разни уредување функции, слика и текст мешање, фонт промени, патување поудобно!.Мали и лесни тело, лесно да се однесе насекаде.Најдобар подарок за студенти, канцеларијата на работниците, љубовници, пријатели, семејство.Производ вклучени со : 1*Печатач 1*кабел за Податоци 3*Лепило 12*Термална хартија 3*Десет години на кориснички хартија 1*заштитна Силиконска маска (случаен боја) 3*Боја на хартија 1*Заштита bag Power набавка : вграден-во 1000m Ah литиум батерија на Полнење порт : 5 V-Micro USB Резолуција : 200dpi Печатење метод : термички печатење Визуелизација метод : црно и бело Потрошен спецификации : 57x30mm (стандардна спецификација) Вмрежување метод : Bluetooth BLE4.0 барања Систем : Android 4.4 и i SO8.0 или погоре (во моментов не се поддржани од страна на таблети).

Декларирани својства

Најдобри предлози