SITAKE Ноќни Складирање Организатор, Виси Складирање Торба со 4 Џебови за Далечинска Контрола, Книги, Списанија (Црна)

SITAKE Ноќни Складирање Организатор, Виси Складирање Торба со 4 Џебови за Далечинска Контрола, Книги, Списанија

Залиха
DEN 143.76
Износ:

❤ Материјал : Оксфорд ткаенина и кожа; Големина : 33 * 44cm (13 * 17.3 инчи). ❤ Чува Уредна и Лесно да се Најде Совршена големина за дизајн, не само што сè може да биде во ред, но, исто така, се врати чист личен простор.Кажете збогум на "свињарска фарма"!го задржува телефони, книги, списанија, во рамките на вашиот лаптоп лесно се достигне додека лежи во креветот.Вие не треба да се трошат време во потрага околу за далечинска контрола или мобилен телефон во секое време. ❤ Fashion & Голем Капацитет Дизајн На ноќни caddy е ергономски дизајниран со 1 голема џеб (А4 Големина), 3 главни прегради мрежа џебови.Дали треба да се најде вашите лекови, очила, телефон, далечински во средината на ноќта?Нека овој gadget им помогне на вас и направете го тоа лесно да ги најдете во темница. ❤ Лесен за Употреба Само ставете торба под душек, перница на троседот или притиснете тоа во слотот.Или начинот на кој, модерен дизајн ќе биде совршен за вашата соба.Па тоа е идеален за создавање на дополнителен простор за складирање во кревет кревети, универзитет спални, мали апартмани, соби, брод патувања, во болница и на други места. ❤ Повеќенаменски Со повеќе прегради, така што може да се чува сите малите објекти, како што се : далечински управувач, шише за вода, види, таблет, приклучок за слушалки кабел, очила, списание, ткиво, лаптоп и сл.Овој кревет caddy држи работите покрај вас, лесен дофат и нема повеќе да изгуби!Купи, да направат вашиот живот полесно!.

Декларирани својства

Најдобри предлози