WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот за Sony СРС-XB22 СРС-XB12 Пренослив Безжичен Звучник

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот за Sony СРС-XB22 СРС-XB12 Пренослив Безжичен Звучник

Залиха
DEN 1334.40
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB Полнење Кабел Кабелот за Sony СРС-XB22 СРС-XB12 Пренослив Безжичен Звучник.

Декларирани својства

Најдобри предлози