Домашно милениче се Подигнат Поводник Поставите Прилагодливи Тешка Должност Не се Повлече Оглавник Harnesses за Раса Кучиња Назад Клип Анти - Пресврт Совршен за Одење ?

Домашно милениче се Подигнат Поводник Поставите Прилагодливи Тешка Должност Не се Повлече Оглавник Harnesses

Залиха
DEN 1195.20
Износ:

Направени од премиум материјали, цврсти и издржливи, која може да се користи за релативно долго време.- Боја : Црвена.- Дизајнот на искористување и поводник е модерен народ " омилен.Description Walking на вашиот мал пријател може да биде забавно и пријатно за двајцата, и на оваа високо - квалитетни, лесни се подигнат направени од дише материјали ќе помогне да бидете сигурни дека тој останува безбеден.Пакет Including1 x harness1 x leash This производ е предвидено од страна M I, обезбеди логистика испорака 7-15day, 30 дена незадоволство гаранција за враќање на парите, други стилови ве молиме пребарување M I А.Карактеристики - Материјал : Тексас.

Декларирани својства

Најдобри предлози