Круг Мачка Лицето Тажен Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен Големина

Круг Мачка Лицето Тажен Недовршени Дрво Форма Парче Исечок за DIY Занает Проекти - 1/8 Инчи Дебела - 4.70 Инчен

Залиха
DEN 1156.80
Износ:

Големини наведени се однесуваат на најдолгата страна на обликот.ВРВЕН КВАЛИТЕТ – формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.Формата прикажана е направена од убави Балтички Бреза, и е достапен во различни големини и дебелини.ПОСТАВЕН ДРВО ОБЛИК – Нашите дрво занает форми се прецизност ласерски сече, создавање дека прекрасно се бара-по селски изгорени се погледне.DIY ЗАБАВА – Додадете боја, дамка, сјај и повеќе за нашите дрво форми!Одлично за искусни crafter, или прави забава проект за развој на младите уметници.НАПРАВЕНИ ВО САД - материјали за овој занает форма се извори од врвот НАС компании и создава во нашата Sniggle Мрзливост Калифорнија објект да се формира високо квалитетен производ што ќе ги негува со години.Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Додадете боја, дамка, сјај и повеќе за нашите дрво форми!Одлично за искусни crafter, или прави забава проект за развој на младите уметници.

Декларирани својства

Најдобри предлози