1 Pocket Pc Печатач Мини Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатари Bluetooth Конекција

1 Pocket Pc Печатач Мини Преносни Bluetooth Безжична Хартија Фото Печатари Bluetooth Конекција

Залиха
DEN 1143.36
Износ:

Погрешно прашање печатач големина : околу 135*46.5*97mm, потрошен ширина : 58mmx30mm, производ материјал : пластика.Преносни термички печатач, резолуција : 203 DPI, вмрежување на владата : Bluetooth 4.0 dual mode, полнење на владата : USB.Брзина на печатење : МАКС 40mm/s, со печатење формат : некој ширина 48mm.HD мини печатач, долго траење на батеријата, компактен и пренослив, Bluetooth конекција.Џеб печатач заштедува време за вас, ја подобрува учењето ефикасност, и за печатење на фотографии, снимање на убави моменти од животот.Пакет содржина : 1x печатач,1x хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози