jidan Заварување Жица Лесно се Топи Заварување Прачки за Заварување Solde 1.5mmx65cm/1.5mmx80cm Бакар Алуминиум Флукс cored Жица од Бакар Заварување Жица Ниска Температура Бакар-Ал

jidan Заварување Жица Лесно се Топи Заварување Прачки за Заварување Solde 1.5mmx65cm/1.5mmx80cm Бакар Алуминиум

Залиха
DEN 1996.80
Износ:

Совршен заварување ефект :дизајниран со целосна 3, радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи' бакар и алуминиум жица е заварување.Пакет Содржина : 1pc * Бакар Алуминиум Cored Wire Precautions : √ прирачник за грешка при мерење на производот е 1 см, што е нормално.√ Сите слики од производот се физички, нормални бои се појавуваат поради разликата помеѓу светлината и екранот√ време на Испорака е околу 15 работни дена.√ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози