Lynz Чиста Еластична Бенд за Шиење 1/4 Еластична Кабелот 100-Метри Рамен Плетенка Еластична Јаже Тешки Водат Поврзана Еластична за Изработката DIY

Lynz Чиста Еластична Бенд за Шиење 1/4 Еластична Кабелот 100-Метри Рамен Плетенка Еластична Јаже Тешки Водат

Залиха
DEN 431.76
Износ:

Ширина : 1/4 инчи; Гајтанот должина : 70 метри/ 100 метри;.Плетенка еластична бенд направени од издржлив и премиум квалитет ткаени полиестер ткаенини и полипропилен влакна гума; Трајни и здрав;.Лесно да се работи со; Смалуваат-отпорен; долготраен stretchiness; Тешки strech,со висока еластичност;.Одлично за појаси, shoelaces, ленти за коса, врски, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, leggings, костими за капење, headbands, laces, перика бендови, journal јамка врски, маски, капи, торби, или накит одлуки; Силна еластичен кабелот за шиење опремени листови, креветчето ги покрива троседот или slipcovers;.Брод од САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози