AKIMPE Складирање Кошница Количка за Големи Коцки Расклопна Ткаенина Кутија Организатор Контејнери Кантите Tote со Двојна Рачки за Текстил Дома бебе соба за Статистик?

AKIMPE Складирање Кошница Количка за Големи Коцки Расклопна Ткаенина Кутија Организатор Контејнери Кантите Tote

Залиха
DEN 71.52
Износ:

Складирање Кутија може да одговара многу на почетниот стилови - одржување на вашиот дом убаво и уредно.МУЛТИ-ЦЕЛ:Одлична за книги, списанија, куче играчки кошница, чевли кошница, полица, бебе бин, пет играчка Складирање Кутија , крпа кошница, ќебиња, украси, DVD и подароци, Декоративни кошница идеален за дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, занает соба.Направени од стилски, здрав, дише ткаенина со пораби-во, лесна-за-земи рачки.РАСКЛОПНА Складирање Кутија за ОТПАДОЦИ : ,Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на Складирање Кутија кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.ЕКОЛОШКИ : Исто како и ти, ние се грижиме многу за нашата средина, а тоа е заштита.Тоа е можност да се одржи тон на продукти и може да траат цел живот.Тоа е лесно да се чисти,само да се избрише со влажна сунѓер или крпа.Наредени со тенка муслин ткаенина.

Декларирани својства

Најдобри предлози