Selfie Прстен Преносни Клип На Светлина со 36 Led диоди, 3 Светлина Режими на USB Полнење, Бела

Selfie Прстен Преносни Клип На Светлина со 36 Led диоди, 3 Светлина Режими на USB Полнење, Бела

Залиха
DEN 310.80
Износ:

36 Led диоди со Кул Бело температура на бојата (5600 K) и 3 Лесни Начини да го фати вас во секоја животна средина со совршено осветлување и природен изглед.Батерија и 6" USB Полнење Кабел вклучени за едноставно полнење на движење.Клипот што се отвора 5/8" широк за да одговара на повеќето уреди со 2 Анти-Лизга Душеци дека безбедно зафат за било брзи движења.Компактен, преносни, и лесни за лесен за складирање и патување во чанта, ранец, или џеб.Дали вашата соба имаат лошо осветлување?Дали сте уморни од зрнеста фотографиите и видео записите?Дали сакате да се надополни изгледот на вашите медиа содржини?Клипот на оваа Selfie Прстен Светлина на вашиот телефон, таблет или лаптоп и високо да се подобри осветлувањето на вашите фотографии, видео клипови, живи потоци, и видео повици.Со 3 Светлина Режими остане надвор од сенки и се видливи во која било средина.Зачувај биро и подот без потреба за tripod со овој Клип На светлината.Тоа е совршен додаток за содржината творци и видео конференција!.

Декларирани својства

Најдобри предлози