Адвокатско Три Мешавина V Деколте, T Кошули Фитнес, Јога Танц Секој Ден се носат

Адвокатско Три Мешавина V Деколте, T Кошули Фитнес, Јога Танц Секој Ден се носат

Залиха
DEN 167.76
Износ:

50% Полиестер, 38% Памук, 12% Rayon.Произведено во САД или Увезуваат.Машина За Миење.Мажите/Унисекс Три Мешавина Резервоарот на Врвот се погодни да се носат во она што ситуација, без разлика дали тоа се случува случајно, lounging дома, да вежбате во теретана, или да прави јога.На ткаенина комбинација овозможува удобност и трајност во една кошула.Лесни градежни истовремено овозможувајќи совршен покриеност.Машина за Миење со Ладна Вода, НЕ КАЈГАНА и ЖЕЛЕЗО !Собори Сува Ниска.Ве молиме бидете советувани да ја видите нашата големината на табелата за точни одговара Свесни дека големината може малку да се разликуваат зависи од реалните тело.

Декларирани својства

Најдобри предлози