Qinlorgo Емитува LED Светло - 6 инчен LED Светло живо Емитува Selfie Пополни Светилка Dimmable 3 Светлина Режими за сликање - Сјае од Сега

Qinlorgo Емитува LED Светло - 6 инчен LED Светло живо Емитува Selfie Пополни Светилка Dimmable 3 Светлина Режими

Залиха
DEN 405.36
Износ:

【СТАБИЛНА ДОМУВАЊЕ】Направени од високо квалитетни пластични школка, цврсти и издржливи. 【ROTATABLE】На протезата може да се ротира за да се добие саканиот ефект. 【ПРИЛАГОДЛИВИ БОЈА од СВЕТЛИНАТА】3 бои на вредноста, топло бела, жолта и бела. 10 нивоа на осветленост прилагодливи, ги задоволат вашите потреби во различни ситуации. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】Мека и униформа светлина.Може да се користи за пренос, selfie, шминка, убавина нокти, комерцијални снимање, итн. 【БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН】USB напојување со струја е удобен и сигурен, и лесно може да го свртите кабелот за напојување за вклучување/исклучување или да се префрлиш на вашиот омилен осветлување режим.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : како на сликата прикажани Големина : 6 инчен Осветлување на владата : топло бела светлина, жолта светлина, бела светлина (прилагодливи) Интерфејс : 1/4 тема универзална интерфејс Напојување : USB напојување со Дијаметар : 16cm/6.3 инчи Контрола на кабелот должина : 2m/78.7 инчен LED кол : 72 компјутери CRI : >90 температура на Бојата : 3000-6000k Пакет листа : 1 x LED Светло.

Декларирани својства

Најдобри предлози