1 парче Рачен Фото Инстант Печатач Мини Џеб WirelessThermal Принтери USB Полнење

1 парче Рачен Фото Инстант Печатач Мини Џеб WirelessThermal Принтери USB Полнење

Залиха
DEN 1564.80
Износ:

Мини печатач големина : за 86x86x41.2mm, капацитетот на батеријата : 1000m AH, полнење на текст : 5 V/1А;200 dpi појасни.Bluetooth конекцијата за брзо печатење, компактен и пренослив дизајн, мини тело е лесно да се носат.Користење на OCR текст технологија за препознавање, да се земе слики и промена на текстот во секунди, конвертирате слики во едитирање на текст, и да печатите повеќе од јасно.Документ за печатење, поддршка мулти-караница супа, да ги задоволат вашите различни документ печатење потреби.Погоден за канцеларии, студентите, аматерски датотека менаџери, итн.Совршен подарок за вашите пријатели и семејство.Пакет содржина : 1x печатач,1x хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози