Домаќинство, Насловна & Живеат Кујна Додатоци Самолепливи Ѓубре Може Да Се Тркала Складирање Кутија Дното Универзална Тркала Насочен Ролери Универзална Pulleys

Домаќинство, Насловна & Живеат Кујна Додатоци Самолепливи Ѓубре Може Да Се Тркала Складирање Кутија Дното Универзална

Залиха
DEN 261.36
Износ:

Пакетот Вклучува : 4pcs Универзална Wheel Features : 1.Тоа може лесно да се движат тешки предмети, без притисок.Мазна работ, нема брус, кој нема да го намали раце.Погоден за шминка складирање, кујна, tabletop, спална соба, бања, дневна соба, и долната полица за складирање.Добар материјал, силни и издржливи.Лесен За Користење : Сите што ви треба да се закачите на лесна лепило на макара и место макарата на дното на полето за 24 часа да ги користите.Ви благодариме за вашиот разбере.Солидна ролери, носат-отпорни, и мазна.Мазна работ, нема брус, кој нема да го намали раце.360-степен Слободни Ротација : Топката-тип паста макара, може да се лизга до секој агол, не се ограничени, целосно тивок кога се користи.Добро Товарот Капацитет : ролери застане е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е фирма и носат-отпорни, со долг животен век.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Големина : 4.

Декларирани својства

Најдобри предлози