Пролет Snap Куки, на 304 Нерѓосувачки Челик Пролет Клипови Метал Клипови Тешки Keychain Линк Тока за Hammock Замав Отворено Патување Пешачење Кампување

Пролет Snap Куки, на 304 Нерѓосувачки Челик Пролет Клипови Метал Клипови Тешки Keychain Линк Тока за Hammock

Залиха
DEN 215.52
Износ:

✔【Големина & Количина】М4 8 PCS Мини Пролет Snap Куки : 1.6"x0.78". 5/32" клипови се 1.6 инчи долго, 0.78 инчен широк, 0.15 инчи дебела, 0.21 инчен max отворање, тежат 0.29 оз. ✔【Убаво Направени】304 од не 'рѓосувачки челик пролет клипови, пролет-натоварени latch, со металик сјај, направи подобро во висока отпорност на триење,' рѓа доказ, и долг животен век. ✔【Потрајни】Цврста структура овозможува стабилност и цврстина на г прстен клипови, спречување на јаже за да избега или клипови за да unclip себе. ✔【Лесен за Употреба】Можете да го користите да брзо да се поврзете 110 кг на ланци и јажиња, алатки, опрема, облека и опрема.Една рака операција, е потребно помалку од 1 секунда. ✔【Работеше Одлично】5/32" пролет клипови (m4 snap куки) работат за она што ви е потребно!Се користи за keychain, клипови за клучеви, шише кука, ранец клип, знаме кука, риболов алатки фитинг, куче поводник кука, жица конектори, брз линк синџир конектор, синџир линк, синџир клипови, метал клипови, јаже клипови, пролет клипови сврзувачки елементи, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози