PK Моќ 3FT USB-C Type-C Кабелот на Полначот за Asus Zenfone 6 ZS630KL 5z ZS620KL 4 ZE554KL

PK Моќ 3FT USB-C Type-C Кабелот на Полначот за Asus Zenfone 6 ZS630KL 5z ZS620KL 4 ZE554KL

Залиха
DEN 2025.60
Износ:

3 FT USB-C Type-C Кабелот на Полначот.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купување!Ако не можете да бидете сигурни, pls се чувствуваат слободни да контакт. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Моќ Полнач/Адаптер( Не-ОЕМ ) Истиот Ден Превозот од САД!КОМПАТИБИЛНОСТ : ве Молиме погледнете ја целосната листа на компатибилни модели на Производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно.PK-Енергетски производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот на Напон.PK Моќ 3 FT USB-C Type-C Кабелот на Полначот За Asus Zenfone 6 ZS630 KL 5z ZS620 KL 4 ZE554 KL.

Декларирани својства

Најдобри предлози