ZALING Чувствува Ноќни Складирање Торба Спална соба за Складирање Организатор S Мечка

ZALING Чувствува Ноќни Складирање Торба Спална соба за Складирање Организатор S Мечка

Залиха
DEN 200.88
Износ:

Материјал : се Чувствува крпа.Боја : мечка.Големина : 28x4.5x26.5cm.Нашата мулти-се користи за складирање caddy е тренди и концизен дизајн работи со сите видови на оркестарот.При додавање на функционалноста на вашиот живот, таа, исто така надградба на стилот на расадник.Ова се сместени партнер е лесно да се носат и да ја инсталирате, погодни за семејства, болнички кревети, спални, кревет кревети, патување и хотели.

Декларирани својства

Најдобри предлози