JUMM V Ритам У Knurl се Вози на Ролна 0.8/1.0/1.2 мм 5KG МИГ Заварување Жица Хранење се Тркалаат Челик, Алуминиум Флукс LRS-775S SSJ-29 Фидер се Тркалаат

JUMM V Ритам У Knurl се Вози на Ролна 0.8/1.0/1.2 мм 5KG МИГ Заварување Жица Хранење се Тркалаат Челик, Алуминиум

Залиха
DEN 228.72
Износ:

Премиум замена хранење ролни за заварување жица фидер систем на миг/маг заварување машина.Опис : премиум замена хранење ролни за заварување жица фидер систем на миг/маг заварување машина.Тоа се прави со топката имајќи челик, висока прецизност и сила, носи долг живот и непречено хранење.Тоа овозможува многу стабилна хранење преку туркање систем, висока ефикасност, дури и во долниот хранење брзина.V-каналите за јаглероден челик жица јас.E.Er70s-6, бакарна жица јас.E.Cusi.U-каналите за алуминиум жица јас.E.Er4043, er5356. Спецификации : точка име : вози се тркалаат материјали : челик боја : сребро големина : 30*30*10мм (1.2x0.4x0.4" ) вид изборен : 0.8-1.0 v / 1.0-1.2 v / 0.8-1.0 u / 1.0-1.2 у количина : 1pc answer : ___________________________ note : - не може да биде 1-3 см грешка на големината за рачно мерење. -бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози