Tangyongjiao Види Случаи за Garmin Edge 1030 Плус/Edge 1030 Универзална Силикони Заштитни Случај се Види Додатоци

Tangyongjiao Види Случаи за Garmin Edge 1030 Плус/Edge 1030 Универзална Силикони Заштитни Случај се Види Додатоци

Залиха
DEN 2124.00
Износ:

TPU материјали, цврсти и издржливи.Лесно да го инсталирате, нема да им наштети на часовникот.Заштитете го вашиот види од надворешни удари и гребнатини.Појавата од се види случајот е едноставен и дарежлив, која може да се зголеми шарм на вашиот часовник.Види Случаи За Garmin Edge 1030 Плус / Edge 1030 Универзална Силикони Заштитни Случај Се Види Додатоци. 1. Материјал : Силика Gel2. Мека, лесно да го инсталирате, не се штетни за watch3. Многу погодни за вашата опрема, во заштита на вашата опрема од гребнатини, електрични шокови, се лизгаат и други аспекти се многу различни.4. Сите копчиња и пристаништа се accessible5. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на case6. Само на случај, а не на телото на штрек.

Декларирани својства

Најдобри предлози