TAOTIE 20Pcs Мечка Симпатична Животно Цртан филм Зајакот Смола 3D Помине Уметност Украси DIY Помине Уметност Додатоци Помине Уметност Накит Нокти Додатоци(А2)

TAOTIE 20Pcs Мечка Симпатична Животно Цртан филм Зајакот Смола 3D Помине Уметност Украси DIY Помине Уметност

Залиха
DEN 871.20
Износ:

Тип на производ : декорации на Ноктите.Материјал : Смола.Боја : Како што е прикажано.Големина : 12*6.5 mm,Б 10*15mm.Пакет содржи : 20 Pcs*Помине украси.Тип на производ : Ноктите decorations Package содржи : 20 Pcs*Помине decorations Color : Како shown Material : Resin Size : 12*6.5 mm,Б 10*15mm Due на многу фактори, како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Декларирани својства

Најдобри предлози