YAWAN Еж Фигурини, Пластични Реални Еж Мали Статуа Минијатурни Figurine Микро Пејзаж Украси Дома Декорација(D)

YAWAN Еж Фигурини, Пластични Реални Еж Мали Статуа Минијатурни Figurine Микро Пејзаж Украси Дома Декорација(D)

Залиха
DEN 58.80
Износ:

Направени од високо квалитетни пластични, трајни и здрав.Еже модели се со висок квалитет, секоја слика е фино страна се насликани и обликувана од страна на експерти кој гарантира вистинитоста.Оваа симулација диви со lifelike форма, природен изглед и боја , Одлични детали и изработка,овие модели се дизајнирани за наставниците, колекционери, и животински љубители насекаде.Одлично за минијатурни божиќ украси, пејсажи, имагинативна игра, роденденска торта topper и партија тема оркестарот итн.ФУНКЦИЈА : Како играчка, донесе Деца ужива Имагинативна Игра и забава.Вашите деца ќе се развие часа на креативно игра без препуштање во електроника.Како занает и животински модел, да биде внатрешни декорации.Количина : 1/3/4pcs Package Вклучува : 1/3/4pcs X Еж Figurines Material : ПВЦ Plastic Size : Како Picture Age опсег : > 3 години old High квалитет на слика : светлина, боја рафинирани сликарство го прави на животните изгледаат живописни и симпатична.Материјал : направен од 100% за безбедност на највисок квалитет на пластични материјали,smelless,еко-пријателски.Подарок избор : Овие мали Божиќ Стил Серија играчки бројки колекции поставени се популарни за деца, деца, тие ќе ги сакам.Ве молиме имајте предвид : Сите слики овде се вистински објект снимање,becauseeach следи е конфигурација и подесување се различни,colorof производите кои сте ги добиле може да има мала разлика.

Декларирани својства

Најдобри предлози