Q&Y Мажите Мускулите се Намали Жила Тренингот Т-Маица Bodybuilding Резервоарот Врвот

Q&Y Мажите Мускулите се Намали Жила Тренингот Т-Маица Bodybuilding Резервоарот Врвот

Залиха
DEN 287.76
Износ:

80% Памук, 20% Полиестер.Многу мек материјал(80%Памук/20%Полиестер)изградба(нормално се Очекува Намалување).Кошулата е неверојатно мека и лесна тежина со кои не се дури и се чувствуваат како вашиот носи маица на сите.Крајната ниво на удобност.Лесно се вклопуваат за удобно опсег на движење.Совршен за тренингот и ви овозможува да ги обучуваат потешко.Ова намалување тенк, прави совршен тренингот кошула за секој кој сака да се пот надвор во салата.Ова не е НИ големина,ве молиме изберете една или две поголеми отколку што редовно носат,се Мери со раце,ве молиме овозможи на мала грешка за 1-2cm,било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Овие mens bodybuilding резервоарот на врвот се совршени за вашата секојдневна облека.Овој луксузен дизајн е оригинален и го прави совршен прилог на вашиот тренингот облека колекција.Сезона : Летни,Autumn Materials : Памук Polyester Pattern : Цврсти Tanks Neckline : Екипажот Neck Sleeve Должина : Sleeveless Size Табела : M=Должина 24" Гради 30.7"-33.9"L=Должина 25" Гради 33.9"-37.0"XL=Должина 25.6" Гради 37.0"-41.2"XXL=Должина На 26 -" - - - - - - Гради 41.2"-43.3"Ова не е НИ големина,може да ПОМАЛА ОД НАС ГОЛЕМИНА,ве молиме погледнете го големина на табелата, пред да нарачате,да се мери со раце,ве молиме овозможи на мала грешка за 1-2cm,ако не сте сигурни за вашата големина,ве молиме изберете една големина нагоре.Ви благодариме.

Декларирани својства

Најдобри предлози