WeGuard 3.3 ft Бела Micro USB Конектор за Кабел Кабелот за СРЕДИНАТА на M718F M718T Андроид 4.0 4.1 екран осетлив на допир Таблета

WeGuard 3.3 ft Бела Micro USB Конектор за Кабел Кабелот за СРЕДИНАТА на M718F M718T Андроид 4.0 4.1 екран осетлив

Залиха
DEN 1893.60
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Micro USB Конектор за Кабел Кабелот за СРЕДИНАТА на M718 F M718 T Андроид 4.0 4.1 екран осетлив на допир Таблета.

Декларирани својства

Најдобри предлози