WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Sony MD4 CyberShot DSC-HX90V DSC-HX60v DSC - HX50v HX300 TX30

WeGuard 3.3 ft Бела Микро USB Кабел за Sony MD4 CyberShot DSC-HX90V DSC-HX60v DSC - HX50v HX300 TX30

Залиха
DEN 1452.00
Износ:

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена за враќање на средствата.We Guard 3.3 ft Бела Микро USB кабел за SONY MD4 Cyber Shot DSC-HX90 V DSC-HX60v DSC - HX50v HX300 TX30.

Декларирани својства

Најдобри предлози