Рев-На-Полица Цврста Површина Агол Организаторот за Слепи Лево Кабинет, Стандард, Сива

Рев-На-Полица Цврста Површина Агол Организаторот за Слепи Лево Кабинет, Стандард, Сива

Залиха
DEN 866.40
Износ:

Вклучува : (1) Облак Полица, Хардвер.Наменета за Слепи Лево Кабинет, кога вратата, е на десната страна.Сивата површина, со круг жица дизајн.Наменета за Слепи Агол Кабинет со 15" Отворање.Посегнете по ѕвездите и да ги исполни вашите складирање треба со Cloud современа слепи агол организаторот.Наменета за слепи агол кабинети со 15, 18 или 21" кабинет отворање, Облакот е достапна во повеќе обоени (Клен, Сива и Орион Сива) за да одговара на било какви кујна, при додавање на малку стил во процесот .Достапни во сингл и две-ниво, во било левата или десната страна опции, Облакот се вклопува во речиси сите слепи агол апликации и е достапна со или без мека-затвори.

Декларирани својства

Најдобри предлози