Unger Професионални AquaDozer MAX Мазна Површина Директно Кат Squeegee, 24

Unger Професионални AquaDozer MAX Мазна Површина Директно Кат Squeegee, 24

Залиха
DEN 525.36
Износ:

На поцинкуван челик изградба дава многу сила.Кога станува збор да се движат големи количини на вода или остатоци, Aqua Dozer MAX е изборот на полу-професионалци и DIYers.Тоа карактеристики криви худ и Maxwave технологија да се движи и до 50% повеќе вода, лапавица, и остатоци од други стандардни кат squeegees.Најдобар на мазни површини, како што се асфалт и бетон.На силни, професионални и квалитетни гума сечилото покрива голема површина и се противи груби хемикалии, масла и киселини.Unger гаранции да го замени било Unger Професионални брендиран производ најде неисправни во материјалот, конструкција, или изработка.Unger е 24-инчен Директно Aqua Dozer MAX Мазна Површина Кат Squeegee карактеристики криви худ и Maxwave технологија да се движи и до 50% повеќе вода, лапавица, и остатоци со ист напор како другите стандард кат squeegees.На поцинкуван челик изградба дава многу сила и издржливост.Издржливи гума ножот се противи груби хемикалии, масла и киселини.Траен гума ножот се противи груби хемикалии, масла и киселини, и работи кои се најдобри на мазни површини како што се асфалтни и бетонски подови.Овој про-квалитет squeegee придава на Unger е Професионална Двојна Крајот Алуминиум Пол (се продава одделно) за продолжен дофат.Squeegee придава на речиси секоја телескопски пол за продолжен дофат.Ungers Aqua Dozer MAX Мазна Површина Кат Squeegee е дизајниран да се справи со најтешките отворено расчистување работни места.Криви худ и Maxwave технологија се движи и до 50% повеќе вода, лапавица, и остатоци со истиот напор на стандардот кат squeegees.Поцинкуван челик изградба дава сила.

Декларирани својства

Најдобри предлози