Динамичен Лимон Жолта Тетоважа Мастило – Професионални Долготрајни Tattooing Мастила - 1 Унца Шише

Динамичен Лимон Жолта Тетоважа Мастило – Професионални Долготрајни Tattooing Мастила - 1 Унца Шише

Залиха
DEN 287.76
Износ:

ДОВЕРЕНИ од СТРАНА на ТЕТОВАЖА УМЕТНИЦИ ВЕКОВИ За повеќе од десет години, Динамичен е обезбедување на уметниците со широк спектар на врвот-квалитетно извршување бои.ПОП ВРВОТ, МАСТИЛО Е ПОДГОТВЕН ДА ОДИ Овие долготрајни тетоважа мастила се пред-дисперзирани, така што тие се подготвени за употреба на пристигнувањето.Тие, исто така може да се смири со бело мастило, ако е потребно.ОДИ ЛЕСНО И ЛЕЧИ ДА ХРАБАР ЗАВРШИ Динамичен Жолта Тетоважа Мастило останува врвот куче бидејќи пигменти се лесно да се работи со и секогаш доследно.ПРЕСВРТ-КАПА ЗА ЛЕСНО ОТВОРАЊЕ И ЗАТВОРАЊЕ На тетоважа мастило доаѓа во флексибилен, лесен-прелива шишиња со twist-off капа.Мастило ќе остане свежо кога капакот е затворен.ГОРД АМЕРИКАНЕЦ НАПРАВИ ТЕТОВАЖА МАТЕРИЈАЛИ Динамичен внимателно занаети нивната професионална тетоважа мастила во Јужна Флорида.Динамичен Лимон Жолта Тетоважа Мастило – 1 Унца Bottle Tattooists целиот свет се сврти кон Динамичен премиум мастило се должи на нивната леснотија на користење и во согласност пигменти.Нивниот широк спектар на перформанси бои се ултра-повеќенаменски мастило доаѓа пред - дисперзирани, толку може да се стави на добар употреба веднаш.Тоа оди во кожата мазна и лесно, и исцелува со убава, храбра заврши во секое време.Динамичен е изработката професионални тетоважа мастила за повеќе од една деценија.На мастила дојде во флексибилен, лесен-прелива шишиња со twist-off капа за максимална удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози