Tgoon Стандард Мултифункционален Прашка, Црна Метална Кука 1PCS Јаже Webbing Квалитет Најлон Најлон за Прицврстување Надворешна Опрема

Tgoon Стандард Мултифункционален Прашка, Црна Метална Кука 1PCS Јаже Webbing Квалитет Најлон Најлон за Прицврстување

Залиха
DEN 1180.80
Износ:

Мултифункционален јаже webbing усвојува високо квалитетни најлон, мека рака чувство, со абење отпор, носат и напнатоста кои се отпорни.Погоден за качување, mountaineering, отворено ранец обврзувачки.Исклучителна дизајниран, совршен процесот на производство, специјален челик тока, цврсти и трајни, не е лесно да исчезнат.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Стандарден двоен точка мултифункционален јаже, прецизно и совршено изработка, подобрување на ниво на стрес, на јаже.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мултифункционален Sling Material : Nylon Color : Black Quantity : 1 PCSUsage : Погоден за Прицврстување на Отворено Equipment Suitable Сцена : Качување, Mountaineering, Отворено Ранец Binding Weight : Прибл. 123g.

Декларирани својства

Најдобри предлози