Amazer Црн Туш Куки, Двојно Кука Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Тешки Туш Прстени Рѓа-Отпорни Туш Прстени за Завеса за Бања Туш Завеса Лагер Род, Сет од 12, Црна

Amazer Црн Туш Куки, Двојно Кука Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Тешки Туш Прстени Рѓа-Отпорни Туш Прстени

Залиха
DEN 119.76
Износ:

Слободно плови акција - Не snagging; без напор; без проблеми.Овие црн туш завеса куки функција специјално конструиран сферични топки да се намали триењето и овозможи на лесен плови низ прачка со речиси без напор на сите.Двојно туш куки -двојно туш завеса прстени може да висат двете туш завеса и лагер.Туш завеса прстени се доволно силни за да се одржи една тешка завеса и лагер.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик - На тешки и трајни нерѓосувачки челик градежни дозволи години на употреба во тешките бања елементи.Нерѓосувачки челик, не-магнетни метал е корозија-free, што значи дека ќе трае во затворени простории и на отворено за долго време без rusting.Супериорен позлатен и полиран - туш прстени се обложено со нерѓосувачки челик и се полира со црн финиш.Нерѓосувачки челик туш прстени искра во присуство на светлина, додавање на многу елегантен изглед за секоја бања.присуство на светлината, додавање на многу елегантен изглед за секоја бања.Сет од 12 — Продадени како збир на Сет на 12 - Продадени како збир од 12 туш завеса прстени.Одговара на сите стандардна големина туш завеса прачки. 12 туш завеса прстени.Одговара на сите стандардна големина туш завеса прачки.

Декларирани својства

Најдобри предлози