HELYZQ Кујна Бања Виси Складирање Clothespin Виси Мрежа Торба Кука Организатор

HELYZQ Кујна Бања Виси Складирање Clothespin Виси Мрежа Торба Кука Организатор

Залиха
DEN 109.20
Износ:

Материјал : ПП, Полиестер.Боја : Сина, Зелена, Розова (прикажано како на сликата).Големина На : (Прибл.) (L*W)25*29cm / 9.84*11.42 инч.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и полиестер, трајни и долгорочни користи.Може да се користат во кујна, бања спалната соба и сл. 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПП, Полиестер, Бои : Сина, Зелена, Розова (прикажано како на сликата) Големина : (Прибл.) (L*W)25*29cm / 9.84*11.42 инчен Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и полиестер, трајни и долгорочни користи.Може да се користат во кујна, бања спалната соба и сл.Зачувајте го вашиот простор и лесен.Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, благодарение!.

Декларирани својства

Најдобри предлози