Artanis Дома Пластични Замена на Пумпи за Пластични Шишиња 24-410, 3-Pack, Бело — Трајни Сапун Фармацевт Пумпа Замена

Artanis Дома Пластични Замена на Пумпи за Пластични Шишиња 24-410, 3-Pack, Бело — Трајни Сапун Фармацевт Пумпа

Залиха
DEN 155.76
Износ:

REFRESH ИЛИ ЗАМЕНИ : Освежи вашите стари пумпи, го замени со ниски перформанси или скршени пумпи, или едноставно додадете шишиња кои треба лосион пумпи.ДОВЕРЛИВИ ПЕРФОРМАНСИ : Погледнете ја нашата одлична критика на Artanis Дома refillable шише групи!Пумпи ние доверба да ја заврши нашата туш шишиња се достапни тука.Дефекти се многу ретки (еден во илјади), и како и секогаш, нашите производи доаѓаат со 1 година гаранција.СТАНДАРД МЕДИУМ ОТВОРАЊЕ ГОЛЕМИНА : Големина 24-410 е стандардна големина пумпа која одговара на многу пластични шишиња, вклучувајќи Artanis Дом 16 оз cosmo/куршум туш шишиња.Мерка шише отворање (треба да се ~3/4" широк) да се суди компатибилен одговара.НЕИСЕЧЕНИ НАТОПИ ЦЕВКА ДОЛЖИНА : Шишиња доаѓаат во различни височини.За максимална флексибилност, пумпата е натопи цевки се во нивниот полн произведени должина, и лесно може да се намалување на големина со ножици.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ : одберете ја за да одговараат на вашиот склопот на оркестарот стил со црна или бела пластика.Добиете сет на бела и црна боја за да се направи разлика помеѓу неговиот/нејзиниот или за да одговараат на вашиот дизајн choiced за различни соби.Замена "лосион" пумпи како поставени на Artanis Дома cosmo/куршум круг refillable туш шише сет.Големина 24-410 со натопи цевка неисечени да се вклопи во повисоки шишиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози