EXCEART 6pcs Салфетка Клипови и Синџири, Силикони Стоматолог Шамија Клипови Bibs Клипови за Мажи Жени (Случаен Боја)

EXCEART 6pcs Салфетка Клипови и Синџири, Силикони Стоматолог Шамија Клипови Bibs Клипови за Мажи Жени (Случаен

Залиха
DEN 299.76
Износ:

Висок Квалитет - 100% Сосема Нов.Лесен-За-Користење - Лесни за преносни носат.Одличен Дизајн - Практичен дизајн со цврста текстура.Широко се Користи Дома, Resturant и Стоматолошката Клиника.Премиум Материјал - Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба.Опис на Овој производ е направен од високо квалитетен материјал и издржливи.Научни и моќен дизајн обезбедува својата практичност во секојдневна употреба.Карактеристики - Боја : Случајни - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 50x0.8x0.8cm Package Вклучувајќи 6 x клипови синџир.

Декларирани својства

Најдобри предлози