USB Splitter, Стабилна Plug and Play Топла Swap Докинг Станица, за Десктоп Компјутер, Лаптоп Канцеларија

USB Splitter, Стабилна Plug and Play Топла Swap Докинг Станица, за Десктоп Компјутер, Лаптоп Канцеларија

Залиха
DEN 1929.60
Износ:

0 стандардната спецификација, која ја користи втората генерација на USB Хаб контролер.5 Mbps) USB периферните производи може да бидат поврзани.Спецификација : Предмет Тип : Приклучните station Transmission го Оценувате : 480 Mbps Interface Тип : За мобилни телефони micro USB интерфејс, компјутер USB2. Поддршка на компјутер USB2.0 и Микро USB интерфејс за на мобилен телефон со OTG функција и таблет надворешни 4 USB интерфејс OTG конектор, како хаб е погоден за модели на мобилни телефони се за / / / / S3 / S4 / ЗАБЕЛЕШКА 2/3, итн. 85 x 65 x 28cm / 33.Во согласност со USB 2.0 спецификацијата, овој центар е наназад компатибилен со USB 1.И тоа не се бара возачот, plug-and-play и сите користат прва класа висок квалитет на електронска опрема за да се задржи стабилен производ операција.За plug-and-play и топла swap функции, разни high-speed (480 / 12 Mbps), и low-speed (1.Функција : 1.0 interface Product Изглед : Класичен креативност со мобилен телефон база заградата function Support : За win98 / ME / 2000 / XP / 7/8 / OS / и други systems Size : Прибл.

Декларирани својства

Item Type:
Docking station
Transmission Rate:
480Mbps
Interface Type:
For mobile phone micro USB interface, computer USB2.0 interface
Product Appearance:
Classic creativity with mobile phone base bracket function
Support:
For win98 / ME / 2000 / XP / 7/8 / OS / and other systems
Size:
Approx. 85 x 65 x 28cm / 33.5 x 25.6 x 11in
Size1:

Најдобри предлози